"Варна сити" мачка в лигата по футзал

Дата: 11/02, 11:21

Снимка: Национална лига по футзал

Шампионите от "Варна Сити" записаха нов успех в Национална лига по футзал. В отложен мач варненци разгромиха "Вила Марк" с 8:3 в зала "Владислав" в комплекс "Черно море", пише Дарик Варна.

Братята Боги и Бойчо Мареви дадоха начало на головата фиеста с попаденията си във 2-ата и 4-ата минута. В 12-ата Николай Иванов направи 3-0. Гостите, които имаха доста кадрови проблеми в състава си, върнаха един гол чрез Денис Иванов 5 минути след почивката. Последваха нови 3 гола за шампионите, дело на Дани Димов (26), Георги Герасимов (29) и Десо Димитров (34).

На 2:6 намали Ненко Георгиев (35), а веднага след това той пропусна да се разпише и от дузпа. Станислав Джамбазов (38) направи резултата 7:2, а в последната минута съперниците си размениха по още един гол чрез Денис Иванов (40) и Б. Марев (40).

Състави:

"Варна сити": Илиев, Бл. Марев, Димов, Петев, Б. Марев (Господинов, Иванов, Димитров, Герасимов, Джамбазов, Петров)

"Вила Марк": Павлов, Иванов, Конярски, Андреев, Михов (Георгиев, Лозанов)