Снимка: Pixabay
Съдът е одобрил споразумение, сключено между Районна прокуратура – Кюстендил и защитата на подсъдимата Е.Т., обвинена за извършено от нея престъпление по чл. 343б, ал. 1 от НК. На 30.07.2019 г. Т. употребила алкохол, след което се качила на моторно превозно средство и потеглила, пише novini.bg.
Не след дълго жената била спряна за проверка от органите на полицията.
При извършена проба с техническо средство индикаторната скала отчела 1,38 промила алкохол в кръвта й. По случая е било образувано бързо наказателно производство, а Е.Т. е привлечена в качеството на обвиняема за шофиране в нетрезво състояние.
Подсъдимата Т. се е признала за виновна и се е съгласила да й бъде наложено наказание „лишаване от свобода“ за срок от три месеца с тригодишен изпитателен срок. Наред с това тя е лишена от правото да управлява МПС през следващите седем месеца. Определението на съда има последиците на влязла в сила присъда.
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
За реклама виж - https://petel.bg/advertising-rates.html
Засякоха шофьор с близо 200 км/ч на магистрала Тракия
Дата: 11/12, 22:21
Борисов: Радев не се държи като държавен глава
Дата: 11/12, 22:062 Коментара
Учениците от кърджалийското училище ще учат в други сгради след срутването
Дата: 11/12, 21:57
Американска фирма раздаде коледни бонуси за 10 милиона долара
Дата: 11/12, 21:333 Коментара
Мъж от Видин спечели 2 млн. лева преди Коледа
Дата: 11/12, 21:221 Коментар