Стефан Дончев и други бивши спартаклии правят фурор на мач в Провадия

Дата: 15/09, 19:55

Стефан Дончев и други бивши спартаклии направиха фурор във втория мач на Черноморец (Бяла) в “А” областна група.

Те помогнаха на отбора да вземе втора победа поред – с 3:1, над Атлетик в Провадия.

На полувремето домакините водеха с 1:0, но след почивката Стефан Дончев се развихри и е основна заслуга за пълния обрат. Първо, той изпълни фаул, вратарят изби и братът на Чечи – Диян Дончев, довкара топката в мрежата за 1:1. Малко след това Стефан Дончев направи 2:1 с великолепно изпълнение от 35-метров пряксвободен удар, а после подаде и за третото попадение на своите.

Освен братя Дончеви, за Бяла играха също Николай Станчев, Марин Петров и Свилен Иванов.

Черноморец е лидер след втория кръг с пълен актив от 6 точки и голова разлика 6:1.